Vízový servis - Ať cestujete za prací či relaxovat na dovolenou, vyřizovat vízum je vždy starost navíc a ne vždy záležitost příjemná. Náš tým profesionálů za Vás vše vyřídí.

 

Skupinové letenky - Sportovní tým, školní pobyt v zahraničí, parta přátel. Se vším si poradíme a zajistíme Vám letenky pro celou skupinu.

 

Služební cesty – Čas jsou peníze a místo toho, abyste trávili desítky minut hledáním vhodné letenky, Vám zajistíme letenku na Vaši pracovní cestu během pár minut přesně podle Vašich požadavků. Veškerou komunikaci s aerolinkou budeme řešit za Vás.

 

Doprovod na cestách – Letíte poprvé? Špatně se orientujete na letišti? Od toho jsme zde my. Mluvíme anglicky, španělsky, německy a rusky. Díky nejvyšším statusům u aerolinek také cesta bude daleko příjemnější. Na letištích budeme společně mít prioritní odbavení, prioritní průchod bezpečnostní kontrolou a před nebo mezi lety budeme relaxovat ve VIP salónku.

 

Odškodné – Byl Váš let zpožděn? Ztratila Vám letecká společnost zavazadlo? Byl Vám odepřen nástup na palubu letadla či byl let zrušen? Odškodné může dosahovat až několika tisíc korun, avšak proces vymáhání se většinou táhne a nakonec proti velkým aerolinkám musí zasáhnout odborníci. Nechte to na nás, postaráme se o Vaši kompenzaci.

 

Pro využití jakékoliv služby UTS nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese info@uptosky.eu

 

 

 

 

 

 


 

Nejlevnější reklamní propisky s potiskem - Reklamnipropiskypotisk.cz  | Propiskyjakbrno.cz - eshop nejen s reklamními propiskami.